Par speciālistu
Dr. Pēteris Laucis
Sertificēts plastikas ķirurgs Latvijā, Norvēģijā un Eiropas Savienībā.

Latvijas Plastisko ķirurgu asociācijas (LPSA) valdes loceklis.

Starptautiskās estētiskās plastiskās ķirurģijas biedrības ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) biedrs un nacionālais sekretārs.

ESPRAS (Europien Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) biedrs.
Esmu absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, kas tagad ir pazīstama kā P. Stradiņa universitāte. Pēc studiju beigšanas strādāju Valmieras slimnīcā, specializējos traumatoloģijā un ortopēdijā. 1994. gadā ieguvu traumatologa-ortopēda sertifikātu. Strādājot Valmieras slimnīcā, esmu izgājis arī specializētas apmācības klīnikās Norvēģijā un Zviedrijā.

Sākot ar 1995. gadu, pievērsos plastiskajai ķirurģijai Norvēģijā, strādājot gan Bergenas Universitātes klīnikā, gan Telemarkas slimnīcā. 2002. gadā Norvēģijā ieguvu plastiskā ķirurga sertifikātu. Kopš 2002. gada praktizēju Latvijā "Latvijas Plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrā" slimnīcas "Gaiļezers" ietvaros. Vienlaikus esmu turpinājis darbu Norvēģijā, dalot savu laiku starp Telemarkas slimnīcu Skienā un Rogalandas Universitātes klīniku Stavangerā.

Mana ķirurģiskā pieredze aptver plašu procedūru klāstu, tostarp estētisko plastisko ķirurģiju, rekonstruktīvo ķirurģiju, plaukstas ķirurģiju un mikroķirurģiju, lai novērstu traumu rezultātā radušos mīksto audu defektus. Es veicu arī krūts rekonstrukciju pēc krūts vēža operācijām un koriģēju iedzimtus defektus. Turklāt es piedāvāju tādas procedūras kā grumbu samazināšana, lūpu palielināšana un sejas konturēšanas procedūras, izmantojot injicējamos Restylane implantus.

Lai sekotu līdzi jaunākajiem sasniegumiem plastiskajā ķirurģijā, es regulāri apmeklēju kursus un starptautiskus kongresus, lai turpinātu pilnveidot savas zināšanas un prasmes.

Esmu bijis pagodināts būt par Latvijas Plastisko Ķirurgu Asociācijas prezidentu un esmu  Starptautiskās Estētiskās Plastiskās Ķirurģijas Asociācijas (ISAPS) biedrs.

Manas valodu zināšanas ir krievu, angļu, norvēģu, zviedru un dāņu valoda.